www.levnabizuterie.eu/


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Dodací lhůta

Objednávky jsou odesílány do dvou pracovních dnů.  Po uskutečnění objednávky Vám bude doručen informační e-mail. Po odeslání zboží Vás bude informovat poskytovatel přepravních služeb avízem o doručovaní.

K ceně zboží se připočítá poštovné, příp. dobírka.

Firma je plátce DPH.

 

K zasílání zboží využíváme Českou poštu a firmu Geis.

 

Česká pošta a cena balíku:

Zboží je možné zaslat formou  Balíku do ruky nebo Balíku na poštu. Balík pošta dodává následující den po odeslání (max do dvou dnů), vždy přímo na udanou adresu nebo poštu. V případě Vašeho nezastižení při doručování Balíku do ruky, zboží zůstává uloženo na poště 7 dní.

Česká pošta (Balík do ruky, Balík na poštu), platba dobírkou - 130,- Kč


Česká pošta (Balík do ruky, Balík na poštu), platba předem na účet - 100,- Kč

 

Geis a cena balíku:

Balík Geis dodává následující den po odeslání vždy přímo na udanou adresu.

platba dobírkou - 130,- Kč

platba předem na účet - 100,- Kč


Osobní odběr:

Zboží je možno vyzvednout po předchozí telefonické domluvě a uhrazení částky předem na účet na adrese Pekařská 91, Opava

 

Reklamace a vrácení zboží

Možnost vrácení zboží v průběhu prvních 14 dní od převzetí:

V případě, že Vám zboží nevyhovuje, máte možnost ho do 14 dnů od doručení vrátit v původním stavu, neporušené, nepoškozené, nepoužité. Zboží je třeba vrátit ve stavu, v jakém bylo zakoupeno, včetně patřičných dokladů. Zboží nám prosím nezasílejte na dobírku. Takovou zásilku nepřebereme.  Zasílejte formou cenného či obchodního balíku a po našem překontrolování stavu zboží Vám bude vrácena částka za zboží včetně našeho poštovného a balného. Náklady spojené s navrácením zboží v souladu se zákonem nesete Vy. Peněžitá částka Vám bude vrácena na číslo účtu které uvedete. Případně v hotovosti poštovní poukázkou, či jinak na základě vzájemné dohody. Se zbožím zasílejte fakturu a o zaslání zboží zpět nás neprodleně informujte zprávou na mail nebo telefon uvedený v kontaktu.

 

 

Reklamační řád

Reklamační řád dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Na zakoupené zboží se vztahuje záruka 24 měsíců ode dne zakoupení, není-li uvedeno konkrétně jinak.

1. Dojde-li k poškození zboží při přepravě ihned nás telefonicky kontaktujte a dohodneme se na dalším postupu. Takové zjištění je nutné řešit do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky. Později už nelze s poštou zahájit reklamační řízení. Kontaktujte nás ihned telefonicky.

2. reklamace musí být vyřízena v zákonem stanovené lhůtě 30 dní, pokud se prodávající nedohodne se zákazníkem jinak. Veškeré vyřizování reklamace se drží platných zákonných norem.

3. záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací.

4. tento reklamační řád nabývá platnost dnem 1. 1. 2014 a platí na území ČR.

 

Zákazník je povinen se s reklamačním řádem seznámit. Nákupem zboží potvrzuje souhlas s tímto reklamačním řádem a zavazuje se jím řídit. Prodávající si vyhrazuje právo na změny tohoto reklamačního řádu bez předchozího upozornění.

 

Záruční doba

Prodávající poskytuje kupujícímu na své zboží  záruku, která vyplývá ze zákona, nebo kterou poskytují výrobci zboží. Záruční doba je 24 měsíců a začíná běžet převzetím zásilky. Dále se řídí zařazením druhu zboží podle Občanského zákoníku.

 

Ochrana osobních dat

Kupující souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly prodávajícím zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, za účelem plnění předmětu smlouvy.